Kontaktuppgifter

Kultakeskus Oy
Paroistentie 2, 13600 Tavastehus

tel. (03) 65 711
info@kultakeskus.fi

Partiförsäljning:
tel. (03) 657 1201
tilaukset@kultakeskus.fi

jannekartano

Verkställande Direktör Janne Kartano
janne.kartano@kultakeskus.fi

ilkkaruohola

Styrelseordförande Ilkka Ruohola
ilkka.ruohola@kultakeskus.fi

Försäljningsledning

janiappelberg

Försäljningschef Jani Appelberg
jani.appelberg@kultakeskus.fi

mikkojoukainen

Försäljningschef, Företagsförsäljning
Mikko Joukainen
mikko.joukainen@kultakeskus.fi

Produktionsledning

jukkasuvitie

Produktchef, smycken Jukka Suvitie
jukka.suvitie@kultakeskus.fi

pekkalaine

Produktchef, silver Pekka Laine
pekka.laine@kultakeskus.fi

Administration

ottosalminen

Administrationschef Otto Salminen
otto.salminen@kultakeskus.fi

riikaeerola

Marknadskoordinator Riikka Eerola
riikka.eerola@kultakeskus.fi

Blanco

Betalningstransaktioner Anu Kajander
anu.kajander@kultakeskus.fi

Kultakeskus logo
KULTAKESKUS OY

PL 26

Paroistentie 2

13101 Tavastehus

 

info@kultakeskus.fi

växel: (03) 657 11

försäljning: (03) 657 1201

kultakeskus hopeaa logo (1)
WirkkalaLogo
Liisa vitali_logo
ff_LOGO with Scandinavian Design grey
T Flag H_WATCHES_REG
Oris_Logo_Lockup_pos_print
BOSS_Watches_B
Festina_1902 ENG
Olivia Burton Logo (1)
Candino_black
Footer