Contact

Kultakeskus Oy
Paroistentie 2, 13600 Hämeenlinna

tel. (03) 65 711
info@kultakeskus.fi

Wholesale:
tel. (03) 657 1201
tilaukset@kultakeskus.fi

jannekartano

CEO Janne Kartano
janne.kartano@kultakeskus.fi

ilkkaruohola

Chairman of the Board Ilkka Ruohola
ilkka.ruohola@kultakeskus.fi

Sales Directing

janiappelberg

Sales Director Jani Appelberg
jani.appelberg@kultakeskus.fi

mikkojoukainen

Sales Director Corporate sales
Mikko Joukainen
mikko.joukainen@kultakeskus.fi

Product Management

jukkasuvitie

Product Manager Kohinoor Jewellery Jukka Suvitie
jukka.suvitie@kultakeskus.fi

pekkalaine

Product Manager Kultakeskus Hopea Pekka Laine
pekka.laine@kultakeskus.fi

Administration

ottosalminen

Head of Administration Otto Salminen
otto.salminen@kultakeskus.fi

riikaeerola

Marketing Coordinator Riikka Eerola
riikka.eerola@kultakeskus.fi

Blanco

Payment Transform Expert Anu Kajander
anu.kajander@kultakeskus.fi

Kultakeskus logo
KULTAKESKUS OY

PL 26

Paroistentie 2

13101 Hämeenlinna

 

info@kultakeskus.fi

tel: (03) 657 11

sales: (03) 657 1201

kultakeskus hopeaa logo (1)
WirkkalaLogo
Liisa vitali_logo
ff_LOGO with Scandinavian Design grey
T Flag H_WATCHES_REG
Oris_Logo_Lockup_pos_print
BOSS_Watches_B
Festina_1902 ENG
Olivia Burton Logo (1)
Candino_black
Footer